Rezerwacje

O Nas

Poznaj Nas
Witamy Was w Bieszczadach – miejscu gdzie wciąż można usłyszeć własne myśli. Jesteśmy szczęśliwi, że tutaj jest nasz azyl, więc chcemy dzielić się tą radością. Wiemy, że w dzisiejszym zabieganym świecie ciężko o chwilę wytchnienia, dlatego wierzymy, że z nami odpoczniecie i nabierzecie sił do nowych zadań.
Dlaczego Skwirutowe Wzgórze?
Powodów na pewno jest bardzo dużo, ale przejdźmy do konkretów. Nasze domki są ulokowane w samym sercu Bieszczadów – Łobozewie Górnym. Miejscowość jest położona pomiędzy najpopularniejszymi punktami w regionie, więc stanowi idealny punkt na cichy urlop lub bazę wypadową do dalszych wypraw. Oprócz gór i Zalewu Solińskiego w okolicy znajduje się wiele atrakcji, jak liczne lokalne muzea, zagroda żubrów w Mucznem, regionalny browar, galerie rzemiosła ludowego oraz najlepsze w Polce warunki do obserwacji nocnego nieba.
Odwiedziło nas

50

+
gości
Uścisnęliśmy

250

+
osób
Zawarliśmy

250

+
nowych znajomości
Zapewniliśmy

1000

+
godzin odpoczynku
Zalety Naszych Domków

Przestrzeń

Przestrzeń:
Wypoczynek musi wiązać się z komfortem, dlatego odpowiednio zagospodarowaliśmy teren, który otacza domki. Możecie swobodnie korzystać z dużego, ogrodzonego podwórka, gdzie do dyspozycji macie wygodną huśtawkę oraz rozległą altanę, idealną do wieczornych spotkań przy grillu i nie tylko :)

Lokalizacja

Łobozew to bardzo spokojne i urocze miejsce. Stąd do najważniejszych punktów w okolicy dojedziecie w mniej niż 20 minut. Zatłoczone ulice i domki stojące jeden przy drugim są nam obce, bo zależy nam na Waszej wygodzie. W dalszej części przygotowaliśmy mały turystyczny poradnik, w którym wymieniliśmy jakie atrakcje oferuje nasz region i gdzie warto się udać.

Przeznaczenie

Nasze domki dedykujemy wszystkim Gościom i to przez okrągły rok. Każdy sezon w Bieszczadach jest wyjątkowy, dlatego swoje miejsce znajdą u nas zakochane pary, które szukają miejsca na romantyczny weekend w górach. Rodziny z dziećmi będą się świetnie bawić na świeżym powietrzu w otoczeniu wspaniałej natury. Wędkarze wypoczną przed nocnymi połowami w pobliskich rzekach oraz Zalewie Solińskim, a miłośnicy gór będą mogli się porządnie wyspać, by nad ranem wyruszyć na podziwianie najpiękniejszego wschodu słońca w tej części świata. UWAGA: Niestety w naszych domkach nie przyjmujemy zwierząt.