Rezerwacje

Opis domku

Opis domku

Domki powstały z myślą o Gościach, bo jesteście dla nas najważniejsi. Znajdujemy się w Łobozewie Górnym, zaledwie 5 minut drogi od Zalewu Solińskiego. Mimo dużej popularności, nasza okolica jest bardzo spokojna w porównaniu do gwarnej Soliny, czy Polańczyka. Serdecznie zapraszamy wszystkie rodziny, pary oraz grupy przyjaciół. Nieistotne, czy chcecie leniuchować na słońcu, wędrować po górach lub wieczorami nadrabiać koleżeńskie zaległości, ważne, że ucieszycie nas swoją radością. Przygotowaliśmy dla Was dokładny opis planu i wyposażenia.

Domki są przeznaczone dla grupy liczącej 6-8 osób.

Na zewnątrz

Każdy domek jest usytuowany na wydzielonej siatką działce, żeby zapewnić Wam komfort i prywatność. Do dyspozycji macie dużą altanę, idealną na wieczorne spotkania przy murowanym grillu. Obok umieściliśmy huśtawkę, na której możecie wygrzewać się po długich spacerach. Bezpośrednio do domku przylega rozległy, zadaszony taras. Zapewniamy miejsca parkingowe, żeby samochody też mogły odpocząć po długiej podróży.

Wnętrze

Na parterze znajdziecie kuchnię, która jest wyposażona w lodówkę, płytę indukcyjną/elektryczną, niezbędne garnki i patelnie oraz zastawę stołową i sztućce.

Obok kuchni znajduje się wygodna łazienka z toaletą i prysznicem. To piętro zamyka duży salon, który stanowi wspólną część wypoczynkową. W salonie znajduje się również telewizor i jedno, dwuosobowe łóżko dla tych, którzy zasypiają ostatni 🙂

Piętro zajmują dwie sypialnie, które pomieszczą do trzech osób. W każdej z nich znajdują się dwa łóżka – jednoosobowe i dwuosobowe. Oczywiście musicie wiedzieć, że na piętrze dostępny jest balkon, w końcu przed snem dobrze jest nabrać kilka łyków świeżego powietrza.

Ceny

500-700 zł doba / 6-8 osób

Sylwester, święta oraz długie weekendy ustalane są indywidualnie.